KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12645267
nr 1264 5267
Humberto Couet, Flicka vid strand, signerad. Olja på duk, 50x71 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 15 juli 2019
kl 19:53:59
700 kr
800 kr
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)